Mini Cart

-25%

Precioso Thike ushqimi 12 cm

Original price was: 1,490L.Current price is: 1,490L. 1,118L

8595028483147

SKU: 881207 Categories: ,

Description

Kodi: 881207

Thika e ushqimit Precioso ka një dorezë që nuk rrëshqet dhe garanton një kapje të sigurt dhe pret me saktësi dhe pa mundim, falë tehut prej çelik-inoks të farkëtuar me dorë me një profil “V”. E përkryer për prerjen e sanduiçeve mund ta merrni me vete në piknik.

Gjatësia totale: 23,5 cm, Gjatësia e tehut: 12 cm.


Additional information

permasa

30x9x2.2

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Precioso Thike ushqimi 12 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *