Mini Cart

Precioso Thike mishi 16 cm

1,850L

8595028483161

SKU: 881225 Categories: ,

Description

Kodi: 881225

Thika e mishit Precioso ka një dorezë që nuk rrëshqet dhe garanton një kapje të sigurt dhe pret me saktësi dhe pa mundim, falë tehut prej çelik-inoks të farkëtuar me dorë me një profil “V”.

Gjatësia totale: 29 cm, Gjatësia e tehut: 16 cm.


Additional information

permasa

33x9x2.5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Precioso Thike mishi 16 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *