Mini Cart

Sonic Mprehes per thika

1,890L

8595028453713

SKU: 862068 Category:

Description

Kodi: 862068

Mprehësi i thikave Sonic, i pajisur me disqe mprehëse prej çelik-inoks me sipërfaqe të veshur me diamant, rezistente dhe efektive për mprehje të saktë. Ndarja speciale mbledh pluhurin mprehës. Pjesa e poshtme që nuk rrëshqet ju lejon ta përdorni në mënyrë të sigurt.

Përmasat: 6 x 15 cm.


Additional information

permasa

23x11x4.5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sonic Mprehes per thika”

Your email address will not be published. Required fields are marked *