Mini Cart

-25%

Sonic Thike per fileto 16 cm

1,250L 938L

8595028445251

SKU: 862038 Categories: ,

Description

Kodi: 862038

Thikë për fileto Sonic me dorezë ergonomike në plastikë të zezë rezistente. E përkryer për filetimin e peshkut falë tehut të hollë dhe fleksibël.

Gjatësia e tehut: 18 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sonic Thike per fileto 16 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *