Mini Cart

Precioso Set thika kuzhinieri me stende 6 cp

13,900L

8595028400038

SKU: 881280 Categories: ,

Description

Kodi: 881280

Stenda përmban 6 thika nga linja Precioso, me tehe shumë të mprehta të profilit “V” dhe doreza ergonomike që sigurojnë një kapje të sigurt dhe prerje të saktë e pa mundim. Stenda është prej plastike dhe mund të çmontohet, kështu që mund ta lani brenda pa vështirësi.


Additional information

permasa

22.7×7.8×35.3

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Precioso Set thika kuzhinieri me stende 6 cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *