Mini Cart

-25%

Home Profi Tenxhere me kapak 3L 20cm

Original price was: 8,000L.Current price is: 8,000L. 6,000L

8595028418347

SKU: 774220 Categories: ,

Description

Kodi: 774220

Tenxhere me kapak Home Profi e prodhuar nga çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe fund sanduiç që ruan nxehtësinë për gatim pa harxhuar energji. Temperatura brenda tenxheres nuk ndryshon, duke ulur kështu kohën e gatimit me avantazhin e ruajtjes së shijes natyrale dhe vlerave ushqyese. Dorezat janë të forta dhe të gjera për një kapje të lehtë dhe të sigurt.

Kapaciteti: 3 L, diametri: 20 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Home Profi Tenxhere me kapak 3L 20cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *