Mini Cart

Ambition Set tenxhere dhe tigan inoks 10 cp

39,500L

8595028484076

SKU: 716410 Categories: ,

Description

Kodi: 716410

Seti i tenxhereve Ambition ka një dizajn modern, material inoks me doreza të forta dhe një fund sanduiç tepër të trashë që kursen energji gjatë gatimit. Enët e gatimit kanë shkallëzim të brendshëm që ndihmon në matjen e kapaciteti të lëngjeve. Kapakët janë prej qelqi dhe çeliku, me një valvul lëshimi të avullit.

Seti përmban: tenxhere me kapak 1.5L, 16 cm, tenxhere me kapak 2.5L, 18 cm, tenxhere me kapak 3L, 20 cm, tenxhere me kapak 6L, 24 cm, tigani i salcës me kapak 1L, 14 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ambition Set tenxhere dhe tigan inoks 10 cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *