Mini Cart

-25%

Home Profi Tenxhere me kapak 1.5 L 16 cm

6,300L 4,725L

8595028418323

SKU: 774216 Categories: ,

Description

Kodi: 774216

Tenxhere e thellë me kapak Home Profi e prodhuar nga çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe fund sanduiç që ruan nxehtësinë për gatim pa harxhuar energji. Temperatura brenda tenxheres nuk ndryshon, duke ulur kështu kohën e gatimit me avantazhin e ruajtjes së shijes natyrale dhe vlerave ushqyese. Dorezat janë të forta dhe të gjera për një kapje të lehtë dhe të sigurt.

Kapaciteti: 1.5 L, diametri: 16 cm.

Additional information

permasa

24×17.5×13

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Home Profi Tenxhere me kapak 1.5 L 16 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *