Mini Cart

Ultima Tenxhere me 5 nivele presioni 4 L

27,900L

8595028486889

SKU: 702764 Categories: ,

Description

Kodi: 702764

Tenxherja me presion Ultima, me një sistem mbyllje me një dorë, ju lejon të gatuani të gjitha gatimet shpejt nëpërmjet 5 niveleve të presionit. Tenxherja është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, me një fund sanduiç i cili është i përshtatshëm edhe për pianurat me induksion. Mund të përdoret edhe si një tenxhere normale, thjesht përdorni kapakun universal të qelqit që mund të blihet veçmas (art. 702920) në vend të kapakut të presionit. Kapaciteti: 4 L.

Përdorimi: shtypeni mirë kapakun dhe pastaj mbylleni dhe kur tenxherja merr presion, mund t’i ulni temperaturën pasi presioni ruhet.

Kujdes: Kapaku nuk lahet në lavastovilje dhe ruani gominat gjatë larjes.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ultima Tenxhere me 5 nivele presioni 4 L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *