Mini Cart

-25%

Grandchef Tenxhere e thelle çeliku 4.5 L 24 cm

Original price was: 6,490L.Current price is: 6,490L. 4,868L

8595028491081

SKU: 606874 Category:

Description

Kodi: 606874

Tenxherja e thellë Grandchef prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, me shtresë jo-ngjitëse, është e përshtatshme për të gjitha llojet e pianurave dhe sobave. Përdoret edhe në furrë sepse dy dorezat prej çeliku nuk digjen. Tenxherja është rezistente ndaj nxehtësisë deri në 230°C.

Kapaciteti: 4.5l, diametri: 24 cm.


Additional information

permasa

33.5×24.6×11.6

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Tenxhere e thelle çeliku 4.5 L 24 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *