Mini Cart

Home Profi Tenxhere me kapak 4 L 22 cm

8,900L

8595028418354

SKU: 774222 Categories: ,

Description

Kodi: 774222

Tenxhere e thellë me kapak Home Profi e prodhuar nga çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe fund sanduiç që ruan nxehtësinë për gatim pa harxhuar energji. Temperatura brenda tenxheres nuk ndryshon, duke ulur kështu kohën e gatimit me avantazhin e ruajtjes së shijes natyrale dhe vlerave ushqyese. Dorezat janë të forta dhe të gjera për një kapje të lehtë dhe të sigurt.

Kapaciteti: 4 L, diametri: 22 cm.

Additional information

Dimensions 30.5 × 23.5 × 16.5 cm
permasa

30.5×23.5×16.5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Home Profi Tenxhere me kapak 4 L 22 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *