Mini Cart

-25%

Grandchef Tenxhere e thelle çeliku 2.5 L 20 cm

Original price was: 4,690L.Current price is: 4,690L. 3,518L

8595028491074

SKU: 606870 Category:

Description

Kodi: 606870

Tenxherja e thellë Grandchef prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, me shtresë jo-ngjitëse, është e përshtatshme për të gjitha llojet e pianurave dhe sobave. Përdoret edhe në furrë sepse dy dorezat prej çeliku nuk digjen. Tenxherja është rezistente ndaj nxehtësisë deri në 230°C.

Kapaciteti: 2.5l, diametri: 20 cm.


Additional information

permasa

28.7×20.5×9.6

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Tenxhere e thelle çeliku 2.5 L 20 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *