Mini Cart

Home Profi Tenxhere me kapak 2L 18cm

7,300L

8595028418330

SKU: 774218 Categories: ,

Description

Kodi: 774218

Tenxhere me kapak Home Profi e prodhuar nga çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe fund sanduiç që ruan nxehtësinë për gatim pa harxhuar energji. Temperatura brenda tenxheres nuk ndryshon, duke ulur kështu kohën e gatimit me avantazhin e ruajtjes së shijes natyrale dhe vlerave ushqyese. Dorezat janë të forta dhe të gjera për një kapje të lehtë dhe të sigurt.

Kapaciteti: 2 L, diametri: 18 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Home Profi Tenxhere me kapak 2L 18cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *