Mini Cart

-25%

President Stone Set tenxhere guri 8 cp

31,050L 23,288L

8595028495737

SKU: 780310 Categories: ,

Description

Kodi: 780310

Seti i tenxhereve President Stone prej guri, jo-ngjitëse, riprodhon karakteristikat e gatimit, ndërsa dorezat prej çeliku nuk digjen dhe e lejojnë atë të përdoret edhe në furrë. Seti është jashtëzakonisht rezistent, i përshtatshëm për të gjitha llojet e pianurave, duke përfshirë dhe induksionin.

Seti përfshin: tenxhere me kapak 1.8L, 18 cm, tenxhere me kapak 2.5L, 20 cm, tenxhere me kapak 3L, 20 cm, tigan salce 1.3L, 16 cm.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “President Stone Set tenxhere guri 8 cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *