Mini Cart

-25%

Presto Steam Kullese per zierje me avull 24 cm

2,100L 1,575L

8595028494518

SKU: 423012 Category:

Description

Kodi: 423012

Kullesa për zierje në avull Presto Steam, është plastike rezistente ndaj nxehtësisë. hjesht zgjidhni tenxheren me diametrin që i përshtatet kullesës, hidhni pak ujë në fund dhe vendosni gatimet që doni të gatuani brenda në kullesë dhe mbulojeni. Ju mund të gatuani gatime të ndryshme në të njëjtën kohë, duke i vendosur kullesat njëra mbi tjetrën.

Diametri: 24 cm.

Additional information

Dimensions 28.7 × 25.7 × 8.2 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Steam Kullese per zierje me avull 24 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *