Mini Cart

Harmony Set tenxhere dhe tigan 8 cp

34,000L

8595028406542

SKU: 717610 Categories: ,

Description

Kodi: 717610
Seti i tenxhereve Harmony prej inoksi me cilësi të lartë, është i përshtatshëm për të gjitha llojet e pianurave: gaz, elektrike, qelq-qeramike dhe induksion. Enët kanë një fund të trashë sanduiçi dhe doreza të forta. Enët e gatimit kanë një shkallë të brendshme të shkallëzuar për matjen e lëngjeve.

Seti përfshin: tenxhere me kapak 18 cm, 2 L, tenxhere me kapak 20 cm, 3 L, tenxhere me kapak 20 cm, 4 L, tigan salce me kapak 16 cm, 1.5 l

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Harmony Set tenxhere dhe tigan 8 cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *