Mini Cart

Magnum Tenxhere presioni 5 L

11,900L

8595028419689

SKU: 701150 Categories: ,

Description

Kodi: 701150

Tradita popullore në një tenxhere me dizajn modern. Tenxherja e presionit Magnum është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, e pajisur me fund sanduiç ekstra të trashë dhe doreza të forta.

KapacitetiL: 5L.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Magnum Tenxhere presioni 5 L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *