Mini Cart

Magnum Tenxhere presioni 7 L

12,900L

8595028419696

SKU: 701170 Categories: ,

Description

Kodi: 701170

Tradita popullore në një tenxhere me dizajn modern. Tenxherja e presionit Magnum është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, e pajisur me fund sanduiç ekstra të trashë dhe doreza të forta.

Kapaciteti: 7L.

 

Additional information

Dimensions 29.5 × 23 × 26 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Magnum Tenxhere presioni 7 L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *