Mini Cart

Manico Rosso Tenxhere 4.5 L 24 cm

5,350L

8595028490657

SKU: 597874 Categories: ,

Description

Kodi: 597874

Tenxherja Manico Rosso ka një shtresë jo-ngjitëse me vetitë e gurit natyral, e cila ruan shijen natyrale dhe vlerat ushqyese të gatimeve. Tenxherja është e pajisur me fund sanduiç çelik-inox dhe ka dy doreza të kuqe me një efekt prekjeje të butë. E përshtatshme për të gjitha llojet e sobave, duke përfshirë dhe ato me induksion.

Kapaciteti: 4.5 L, Diametri: 24 cm.

Additional information

Dimensions 37.5 × 24.6 × 11.1 cm
permasa

37.5×24.6×11.1

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Manico Rosso Tenxhere 4.5 L 24 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *