Mini Cart

-25%

Delicia Tave pjekje 47×30 cm

2,690L 2,018L

8595028426830

SKU: 623014 Categories: ,

Description

Kodi: 623014

Tava e pjekjes Delicia është me shtresë jo-ngjitëse dhe rezistente ndaj temperaturave të larta të furrës. E përkryer për të gatuar lazanja dhe ëmbëlsira të shijshme. Mos përdorni aksesorë me majë metalike pasi ato do të prishin veshjen.

Përmasat: 46×30 cm.


Additional information

Dimensions 46.9 × 29.9 × 2.3 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Tave pjekje 47×30 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *