Mini Cart

-25%

Delicia Tave keku donut 26 cm

3,300L 2,475L

8595028478440

SKU: 623148 Categories: ,

Description

Kodi: 623148

Tave keku Delicia, me shtrese jo-ngjitëse, ju ndihmon të përgatisni kek të shijshëm në formë donuts. E përshtatshme për përdorim në furrat elektrike, me gaz dhe me ajër të nxehtë.

Diametri: 26 cm.


Additional information

Dimensions 31 × 28.3 × 9.3 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Tave keku donut 26 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *