Mini Cart

Grandchef Mulli arremyshku

3,100L

8595028488449

SKU: 428798 Categories: ,

Description

Kodi: 428798

Mulli për arrëmyshk Grandchef është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe me kapak plastik rezistent për të mbledhur mbetjet e arrëmyshkut. I përkryer për aromatizimin e ushqimit gjatë gatimit.

Lartësia: 16 cm.


Additional information

permasa

8.5×6.5×18.8

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Mulli arremyshku”

Your email address will not be published. Required fields are marked *