Mini Cart

Sold Out

Emotion Filxhan i madh gri 440 ml

950L

8595028401714

Out of stock

SKU: 388036.43 Categories: ,

Description

Kodi: 388036.43

Filxhani i madh Emotion është material qeramikë, i përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Mund të përdoret në mikrovalë dhe lahet në lavastovilje.

Kapaciteti: 440 ml, ngjyra: gri.

Additional information

Dimensions 12.3 × 9 × 11 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Emotion Filxhan i madh gri 440 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock