Mini Cart

-25%

Virgo Wood Mulli druri per kripe dhe piper 28 cm

Original price was: 4,400L.Current price is: 4,400L. 3,300L

8595028478198

SKU: 658223 Category:

Description

Kodi: 658223

Mulli tradicional Virgo është prej druri, me një mekanizëm që ju lejon të rregulloni shkallën e bluarjes. I përkryer për bluarjen e kripës dhe piperit gjatë gatimit.

Përmasat: 28 cm.


Additional information

Dimensions 7 × 6.9 × 31 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Virgo Wood Mulli druri per kripe dhe piper 28 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *