Mini Cart

Flair Rustic Shtroje tavoline kafe 45×32 cm

660L

8595028477603

SKU: 662074 Categories: ,

Description

Kodi: 662074

Shtroja e tavolinës Flair Rustic është mjaft elegante dhe përshtatet me çdo tryezë. Prodhohet në pëlhurë sintetike. Lehtë për t’u pastruar, thjesht shpëlajeni nën ujë të rrjedhshëm dhe lëreni të thahet.

Ngjyra: kafe, përmasat: 45x32cm.


Additional information

Dimensions 45 × 32 × 0.4 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Flair Rustic Shtroje tavoline kafe 45×32 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *