Mini Cart

Virgo Mulli 2 ne 1 per kripe dhe piper 22 cm

4,900L

8595028485592

SKU: 658214 Category:

Description

Kodi: 658214

Mulli 2 në 1 Virgo ka dy mekanizma bluarjeje, qeramike, të rregullueshme dhe të pavarura, kështu që ju mund të zgjidhni nëse dëshironi të bluani kripën dhe piperin tuaj në masë më të imët. E bërë nga plastika rezistente dhe çelik-inoks, është transparente kështu që mund të kontrolloni nivelin e kripës dhe piperit brenda.

Lartësia: 22 cm.


Additional information

Dimensions 9.5 × 6.7 × 24.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Virgo Mulli 2 ne 1 per kripe dhe piper 22 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *