Mini Cart

-25%

Crema Pjate per embelsira porcelan 20 cm

1,150L 863L

8595028433395

SKU: 387020 Categories: ,

Description

Kodi: 387020

Pjatë ëmbëlsire e rrumbullakët Crema prej porcelani ngjyrë fildishi. Esenciale dhe e rafinuar, kjo pjatë është perfekte për tryezën e përditshme por edhe për raste të veçanta.

Diametri: 20 cm.


Additional information

Dimensions 20 × 20 × 2 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Crema Pjate per embelsira porcelan 20 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *