Mini Cart

Little Cars Set Servis per femije

3,950L

8595028447668

SKU: 668091 Categories: ,

Description

Kodi: 668091

Seti për fëmijë Little Cars është i përbërë nga thikë, pirun, lugë dhe lugë çaji tërësisht prej inoksi për të ngrënë si të rritur. Seti servis vjen me një dizajn ergonomik, përmasa të vogla të përshtatshme për duart e vogla të fëmijëve dhe dekor argëtues.


Additional information

permasa

19.2×3.2×21.1

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Little Cars Set Servis per femije”

Your email address will not be published. Required fields are marked *