Mini Cart

-25%

Presto Doreze furre pambuk

Original price was: 550L.Current price is: 550L. 413L

8595028428124

SKU: 639815 Categories: ,

Description

Kodi: 639815

Doreza e furrës Presto përbëhet nga 100% pambuk. Ka një vrimë të dobishme për t’u varur lehtësisht dhe një magnet të vogël të qepur në skajin e sipërm të mbushjes, i cili lejon që doreza të varet në çdo sipërfaqe metalike në kuzhinë.

Gjatësia: 26 cm.


Additional information

Dimensions 27 × 17.5 × 1.3 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Doreze furre pambuk”

Your email address will not be published. Required fields are marked *