Mini Cart

MyDrink Shishe plastike rezistente me filter 0.7 L

1,950L

8595028401585

SKU: 308816-25 Categories: ,

Description

Kodi: 308816-25

Shishja MyDrink përdoret si një shishe uji normale ose për cajra të ndryshëm pasi ka mbyllje hermetike. Filtri i brendshëm ju lejon të futni fruta, perime, barishte aromatike dhe kube akulli, për të aromatizuar ose freskuar pijen tuaj të preferuar. Shishja është plastikë rezistente ndaj nxehtësisë deri në 70 °C.

Kapaciteti: 0.7 L, diametri: 8 cm, lartësia: 23.5 cm.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MyDrink Shishe plastike rezistente me filter 0.7 L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *