Mini Cart

Flexispace Organizues me pershtatje per enet 42×60 cm

3,300L

8595028403954

SKU: 899486 Categories: ,

Description

Kodi: 899486

Organizuesi me përshtatje Flexispace ju ndihmon që të shumëfishoni hapësirën për ruajtjen e pjatave, gotave dhe tasave. Ka një gjatësi të rregullueshme nga 42 deri në 60 cm, mund ta përshtatni me të gjithë dollapët e murit të përmasave të zakonshme.

Përmasat: nga 42 deri në 60 cm në gjatësi, lartësia: 13 ose 15,5 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Flexispace Organizues me pershtatje per enet 42×60 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *