Mini Cart

Grandchef Plus Kthyes omlete

1,050L

8595028401462

SKU: 428302 Categories: ,

Description

Kodi: 428302

Kthyesi i omletës Grandchef është i përshtatshëm për enë gatimi me veshje jo-ngjitëse pasi nuk dëmton sipërfaqen e tyre. Kthyesi ka një trup dhe dorezë prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, me një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht dhe një kokë nailoni rezistente ndaj nxehtësisë deri në 210 °C.

Gjatësia: 35 cm, gjerësia: 8.5 cm.

Additional information

Dimensions 35 × 8.7 × 4 cm
permasa

35×8.7×4

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Plus Kthyes omlete”

Your email address will not be published. Required fields are marked *