Mini Cart

Fancy Home Pirun tavoline me bisht plastik emerald

400L

8595028494693

SKU: 398012-27 Categories: ,

Description

Kodi: 398012-27

Pirun tavoline Fancy Home prodhuar nga çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe bisht plastik rezistent.

Gjatësia: 20.5 cm. Ngjyra: emerald.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fancy Home Pirun tavoline me bisht plastik emerald”

Your email address will not be published. Required fields are marked *