Mini Cart

Emotion Pjate e ceket kafe 26 cm

2,390L

8595028495881

SKU: 388022.35 Categories: ,

Description

Kodi: 388022.35

Pjata e cekët Emotion është material qeramikë, e përshtatshme për përdorim të përditshëm. Kombinohet lehtësisht me të gjithë aksesorët e së njëjtës linjë për një tryezë të përsosur. Mund të përdoret në mikrovalë dhe lahet në lavastovilje.

Diametri: 20 cm, ngjyra: kafe.


Additional information

Dimensions 26.8 × 26.8 × 3 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Emotion Pjate e ceket kafe 26 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *