Mini Cart

Club Set per vaj dhe uthull

3,200L

8595028422023

SKU: 650352 Categories: ,

Description

Kodi: 650352

Seti për vaj dhe uthull Club është me trup qelqi dhe shpërndarës çeliku.

Madhësia: 15.5cm, diametri: 5cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Club Set per vaj dhe uthull”

Your email address will not be published. Required fields are marked *