Mini Cart

-25%

Grandchef Hapese shishe vere

2,550L 1,913L

8595028487398

SKU: 428732 Categories: ,

Description

Kodi: 428732

Hapëse shishesh Grandchef me levë metalike, ka një formë klasike dhe hap lehtësisht të gjitha llojet e shisheve, duke përfshirë verën kaliforniane dhe veçanërisht ato të holla, me tapa të gjata. Pjesa e sipërme ka vrimën klasike për hapjen e shisheve të birrës etj.

Përmasa: 19.5×6.5 cm.


Additional information

Dimensions 25 × 10 × 4.1 cm
permasa

25x10x4.1

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Hapese shishe vere”

Your email address will not be published. Required fields are marked *