Mini Cart

-25%

Emotion Pjate e thelle jeshile 20 cm

1,950L 1,463L

8595028495928

SKU: 388024.25 Categories: ,

Description

Kodi: 388024.25

Pjata e thellë Emotion është material qeramikë, e përshtatshme për përdorim të përditshëm. Kombinohet lehtësisht me të gjithë aksesorët e së njëjtës linjë për një tryezë të përsosur. Mund të përdoret në mikrovalë dhe lahet në lavastovilje.

Diametri: 26 cm, ngjyra: jeshile.


Additional information

Dimensions 18.9 × 18.9 × 5.8 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Emotion Pjate e thelle jeshile 20 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *