Mini Cart

Sold Out

Emotion Pjate e thelle kafe 20 cm

1,950L

8595028495935

Out of stock

SKU: 388024.35 Categories: ,

Description

Kodi: 388024.35

Pjata e thellë Emotion është material qeramikë, e përshtatshme për përdorim të përditshëm. Kombinohet lehtësisht me të gjithë aksesorët e së njëjtës linjë për një tryezë të përsosur. Mund të përdoret në mikrovalë dhe lahet në lavastovilje.

Diametri: 26 cm, ngjyra: kafe.

Additional information

Dimensions 18.9 × 18.9 × 5.8 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Emotion Pjate e thelle kafe 20 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock