Mini Cart

Sold Out

Fancy Home Aromatizues per makine Magnolia

850L

8595028406603

Out of stock

SKU: 906691 Categories: ,

Description

Kodi: 906691

Aromatizuesi Magnolia Fancy Home ka një formë të bukur sythash dhe aromë lule manjole. Vendoseni aromatizuesin e ajrit në grilën e ventilimit të kroskotit të makinës suaj për të patur një aromë të këndshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fancy Home Aromatizues per makine Magnolia”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock