Mini Cart

Monte Carlo Cajnik qelqi me filter te zeze 1.5 l

3,500L

8595028490961

SKU: 647110-44 Categories: ,

Description

Kodi: 647110-44

Çajniku Monte Carlo, prej xhami borosilikat dhe plastikë rezistente, është ideal për përgatitjen e çajrave bimore apo ngrohjen e ujit. Mund të derdhni ujë të nxehtë në të ose t’a vendosni direkt në sobë (duke u siguruar që madhësia e zjarrit të jetë e barabartë ose më e vogël se ajo e pjesës së poshtme të çajnikut). Nuk është i përshtatshëm për pianurat me induksion.

Kapaciteti 1.5 L, Ngjyra: e zeze.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Monte Carlo Cajnik qelqi me filter te zeze 1.5 l”

Your email address will not be published. Required fields are marked *