Mini Cart

Virgo Mulli kripe 24 cm

4,900L

8595028478143

SKU: 658208 Category:

Description

Kodi: 658208

Mulli kripe Virgo është prej çeliku inoks të cilësisë së lartë dhe plastika rezistente. I përkryer për bluarjen e kripës gjatë gatimit.

Lartësia: 24 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Virgo Mulli kripe 24 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *