Mini Cart

Gustito Tas katror porcelan 20×15 cm

2,200L

8595028424096

SKU: 386066 Categories: ,

Description

Kodi: 386066

Tasi katror Gustito është material porcelani, rezistent ndaj të ftohtit dhe nxehtësisë nga -18 deri në 200°C, i përshtatshëm për mikrovalë, frigorifer dhe lavastovilje.

Përmasat: 20×15 cm.


Additional information

Dimensions 20.7 × 14.9 × 5.8 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gustito Tas katror porcelan 20×15 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *