Mini Cart

Vitamino Mbajtese kartopecetash

1,450L

8595028485479

SKU: 642768 Category:

Description

Kodi: 642768

Mbajtësja e kartopecetave Vitamino, prej plastike rezistente, është e shkëlqyeshme për ruajtjen e pecetave të letrës. Pecetat vendosen në brinjë duke siguruar që të mos rrëshqasin në mbajtëse dhe të vendoset një peshë nga lart. Mos e lani në lavastovilje.

Përmasat: 20×19.5 cm.


Additional information

Dimensions 23.4 × 20.1 × 9 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitamino Mbajtese kartopecetash”

Your email address will not be published. Required fields are marked *