Mini Cart

Flair Shine Shtroje tavoline perle 45×32 cm

660L

8595028477528

SKU: 662061 Categories: ,

Description

Kodi: 662061

Shtroja e tavolinës Flair Shine është mjaft elegante dhe përshtatet me çdo tryezë. Prodhohet në pëlhurë sintetike, pa qepje. Lehtë për t’u pastruar, thjesht shpëlajeni nën ujë të rrjedhshëm dhe lëreni të thahet.

Ngjyra: e bardhë, përmasat: 45×32 cm.


Additional information

Dimensions 45 × 32 × 0.4 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Flair Shine Shtroje tavoline perle 45×32 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *