Mini Cart

Sold Out

Classic Filxhan caji me pjate

2,600L

8595028475029

Out of stock

SKU: 387590 Categories: ,

Description

Kodi: 387590

Filxhani i çajit Classic vjen me një grep në formën e një gjethe për mbajtjen e qeseve të çajit gjatë injektimit dhe një disk me formë të veçantë për t’i larguar qeset më pas. Filxhani është  prej porcelani të klasit të parë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Classic Filxhan caji me pjate”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock