Mini Cart

Giro Tas qelqi 24 cm

1,950L

8595028441642

SKU: 389224 Categories: ,

Description

Kodi: 389224

Tasi i qelqit Giro është shumë praktik, nuk thith aromat e ushqimit dhe nuk merr ngjyrë. Për të kursyer hapësirë në kuzhinë mund të ruhen brenda njëri-tjetrit.

Diametri: 24 cm.


Additional information

Dimensions 24 × 24 × 10.9 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Giro Tas qelqi 24 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *