Mini Cart

-25%

Gustito Tas katror porcelan 17×17 cm

Original price was: 1,600L.Current price is: 1,600L. 1,200L

8595028427523

SKU: 386044 Categories: ,

Description

Kodi: 386044

Tasi katror Gustito është material porcelani, rezistent ndaj të ftohtit dhe nxehtësisë nga -18 deri në 200°C, i përshtatshëm për mikrovalë, frigorifer dhe lavastovilje.

Përmasat: 17×17 cm.


Additional information

Dimensions 17.1 × 17.1 × 3.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gustito Tas katror porcelan 17×17 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *