Mini Cart

Teo Kane qelqi me kapak te kuq 2.5 L

3,900L

8595028469011

SKU: 646626-2 Categories: ,

Description

Kodi: 646626-2

Kana e qelqit borosilikat Teo, rezistente ndaj nxehtësisë, është ideale për çajra të ftohtë dhe pije jo-alkoolike, por mund të përdoret edhe për të ngrohur ujë. Kana ka një kapak prej plastike të cilësisë së lartë. Nuk është e përshtatshme për pianurat me induksion.

Kapaciteti: 2.5 L, diametri: 16 cm, lartësia: 23 cm.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Teo Kane qelqi me kapak te kuq 2.5 L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *