Mini Cart

MyDrink Gote qelqi 350 ml

470L

8595028400762

SKU: 306032 Categories: ,

Description

Kodi: 306032

Gota My Drink, prej xhami rezistent, është e përshtatshme për t’u përdorur në tavolinën e përditshme si dhe për raste më formale. Mund t’a përdorni për liker, pije freskuese dhe uiski.

Kapaciteti: 350 ml.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MyDrink Gote qelqi 350 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *