Mini Cart

Bio Exclusive Tenxhere me dy nivele presioni 4 L

18,900L

8595028433357

SKU: 701704 Categories: ,

Description

Kodi: 701704

Tenxherja me presion Bio Exclusive prej çelik-inoks cilësor, ju lejon të gatuani me presion të ulët ose të lartë, me avantazhin e ruajtjes së shijes natyrale dhe vlerave ushqyese të gatimeve. Pajisur me 3 valvula sigurie dhe bllok mbyllës për të parandaluar hapjen aksidentale, doreza të forta që nuk digjen dhe fund sanduiçi tepër të trashë.

Kapaciteti 4L.


Additional information

Dimensions 41.3 × 26.4 × 20.2 cm
permasa

41.3×26.4×20.2

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bio Exclusive Tenxhere me dy nivele presioni 4 L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *